Frico Relax Glass CompactVarenr.: 4079464
Infravarmer
sort, 2000 W, 230 V
Beskrivelse
Varenr.: 4079464En elegant infravarmer med front i tonet keramisk glas. Denne kortbølgede infravarmer leverer øjeblikkelig varme. Det diskrete og stilrene design gør den ideel til udendørsmiljøer, såsom private terrasser, tagterrasser og udendørs serveringsområder.
3 852 kr.
Inkl. moms
Sendes indenfor 9-13 dage
Fri fragt over 499 kr*
30 dages fortrydelsesret
Dette produkt er inkluderet i:
Beskrivelse
Varenr.: 4079464En elegant infravarmer med front i tonet keramisk glas. Denne kortbølgede infravarmer leverer øjeblikkelig varme. Det diskrete og stilrene design gør den ideel til udendørsmiljøer, såsom private terrasser, tagterrasser og udendørs serveringsområder.
Produktinformation
En elegant infravarmer med front i tonet keramisk glas. Denne kortbølgede infravarmer leverer øjeblikkelig varme. Det diskrete og stilrene design gør den ideel til udendørsmiljøer, såsom private terrasser, tagterrasser og udendørs serveringsområder. Relax Glass Compact har et slankt design og tilbyder smidig trådløs styring via fjernbetjening, smartphone eller tablet. Monteres vandret på væg eller i loft med medfølgende konsoller. Varmeren kan vinkles i flere forskellige faste positioner.
- Smarte styringsmuligheder
- Høj kapslingsklasse
- Lysreducerende keramisk glasfront
- Halogenlampe med reflektor i poleret aluminium
- Installationshøjde 2-3 m (væg) / 2-3 m (loft)
| Tekniske data | |
| Antal opvarmningsniveauer | 1 |
|---|---|
| Bredde | 742 mm |
| Dybde | 139 mm |
| Farve | Sort |
| Højde | 110 mm |
| Graden af beskyttelse (IP) | IP65 |
| Maks. varmekraft | 2000 W |
| Min. monteringshøjde | 2.1 m |
| Model | Loft-/vægudsender |
| Monteringmetode | Overflade montering |
| Spænding | 230-240 V |
| Farveomslag | Sort |
| Type | IHRG20BB65C |
EAN 7393410856484
Producent
Producentens postadresse
Kontakt producenten Oplysninger mangler, kontakt os for mere information
